6*3mm Düz Deri Kordon Rhinestone Metal Sınır Süet Yüzey Fit Bilezik Kolye Çanta Bel Kemer DIY Takı zanaat 1.1 metre

₺19.14 ₺21.27

• Birim Tipi: Metre
  • Paket Boyutu: 16cm x 16cm x 5cm (6.30in x 6.30in x 1.97in)

USD 1.79 /meter USD 3.59 /meter USD 1.79 /meter USD 3.59 /meter USD 1.79 /meter USD 1.52 /meter
miktar: 1.1 Metre (dönüşüm: 1 Yard = 91.4 cm = 36 Inç)
boyutu: approx.6 * 3mm Düz
malzeme: Süet deri
paket: opp çanta
deri renk: pic gösterildiği gibi
dönüşüm: 1 inç = 25.4mm veya 1mm = 0.0393 inç
not: resim gösterisi değil gerçek boyutu, eğer teklif önce boyutunu kontrol edin. herhangi bir soru, bize hoş geldiniz.
ÜRÜNLERI GÖRÜNÜMÜ:
NOT: resim gerçek öğe daha büyük görünüyorsun olabilir, boyutunu kontrol edin
nakliye ödeme alındıktan sonra öğeler sadece sevk edilir. biz öğeleri gemi esas EMS, çin post teslim süresi: genellikle teslim 10-22 iş günü sürer. ücretsiz Kargo ülkeleri seçmek için, detay için nakliye ve Ambalaj listesini kontrol Edin. biz değiliz herhangi için responesible accdident, dalays ya da diğer konularda nakliye hizmeti sorumluluğundadır. herhangi bir ithalat ücretleri veya bırakmalar alıcının sorumluluğudur. zaman stokta ürün, biz ilk anda sizinle irtibata geçecektir time. if bizim trademanager irtibata hoşgeldiniz herhangi bir soru var: kemy2000
iade Politikası ürün BEN Q.C. tarafından kontrol edilmiştir doğumdan önce hasarlı öğeleri veya kusurlu ürün alırsanız, yapmak değil teslim confim " tıklayın " hasebiyle, onları fotoğraf çekmek lütfen, hasarlı koşulları yazmak ve hemen bizimle irtibata öğeler alınan aynı durumda olmalıdır döndü ve tüm orijinal paketi içeriği ile orijinal ambalajı içinde biz almak gerekir ve bir iade veya değişim önce iade incelemek olacak verilecektir. dönüş shiping ücreti Alıcı tarafından ödenecektir. Biz nakliye ücretleri iade yoktur ücretsiz kargo ile satın alınan ürün üzerinde, biz geri ödeme tutarı, nakliye maliyetlerini düşeriz
GERIBILDIRIM
öğeleri tatmin edici durumda, bize olumlu geri bildirimler bırakın lütfen sonra Ben size aynı bırakacak, herhangi bir sorun varsa bana lütfen do Ben bana yardımcı olabilir.
herhangi bir şikayet varsa, bana verin lütfen yapmak size ilk kaygıları gidermek için bir fırsat verin, ben elimden geleni yapacağım için azami content.
her şeyi bırakmadan çözülebilir bir negatif/nötr geribildirim veya düşük DSR. " Mutlu bir Resolution' bul ziyade karşı olumsuz övgüyle başvurmak

• öğe Türü: Takı Bulguları
  • Ürün Uzunluk: 110cm
  • Ürün Özellikleri: genuine leather braided cord
  • malzeme: Deri
  • Marka Adı: LEZAM
  • Takı Bulgular Türü: Kordonlar
  • Ürün Genişlik: 0.6cm
  • Madde Çap: 0.6cm
  • Model Numarası: leather cord
  • Ürün Ağırlığı: 30g
  • Ürün Yükseklik: 0.3cm
  • Size: 6*3mm

Etiketler: Ucuz 6*3mm Düz Deri Kordon Rhinestone Metal Sınır Süet Yüzey Fit Bilezik Kolye Çanta Bel Kemer DIY Takı zanaat 1.1 metre, Yüksek Kalite 6*3mm Düz Deri Kordon Rhinestone Metal Sınır Süet Yüzey Fit Bilezik Kolye Çanta Bel Kemer DIY Takı zanaat 1.1 metre, Çin Takı Bulgular ve Bileşenleri Tedarikçiler.

Maryloudissel
2018-04-14
5/5
kontrol hattı gerçekten güzel ben tavsiye!
Seatramp 81
2018-03-24
5/5
teşekkürler.

Şunlar da hoşunuza gidebilir